פרופיל חברה

//פרופיל חברה
פרופיל חברה2018-09-04T15:01:00+00:00

חברת צ'יפ מחשבים הוקמה בשנת 1996 תוך מטרה לתת שירותי מחשוב כוללים למגזר העיסקי והמוסדי.

בחברתנו קיים צוות מכירות עיסקי המשווק ציוד מחשבים, שרתים, תחנות עבודה, רישוי תוכנה, תקשורת וציוד היקפי במגוון רחב ביותר של מוצרים. החברה מייבאת ציוד מחשוב, במקביל לשווק מוצרים מרכש מקומי.

כמו-כן, אנו מתמחים בביצוע פרוייקטים ארוכי טווח הכוללים אספקות ציוד, מתן פיתרונות תקשורת, עמדות אינטראקטיביות, מסכי מידע, איחסון, גיבוי, ושחזור מידע מקצועי.

חברתנו ערוכה למתן שירותים במתכונת של 4/7/24 (לזמן תגובה של עד 4 שעות ובמשך 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה) להגעת טכנאי ושירותי תמיכה מרחוק (HELP DESK) בחברתנו עומדות לרשותכם מחלקות שירות ותמיכה מקצועיות ומיומנות ביותר הכוללות:

–          צוותי תמיכה  ושליטה  מרחוק – במוקד התמיכה הטכנית  (HELP DESK).

–          צוות טכנאי שטח – טכנאי החברה הוכשרו ע"י היצרנים המובילים ביותר למתן שירות אמין, איכותי, מקצועי ומהיר.

–          צוות טכנאי מעבדה – מקצועי ומאושר ע"י היצרנים המובילים לטיפול ,תיקון ותחזוקת ציודי מחשוב, לרבות שרתים ואמצעי איחסון.

מחלקת שחזור המידע של החברה עוסקת במתן שירותי שחזור מידע מקצועיים, הצלת ניתוני מחשב, הצלת נתונים מזכרונות פלאש ועוד.

עקרון העבודה של החברה בתחום שחזורי המידע הוא שמשלמים על הצלחות בלבד. עקרון זה מבטיח שביעות רצון מקסימלית של הלקוח בכך שהלקוח משלם רק אחרי ששוחזר החומר ולשביעות רצונו. החברה אוספת את הדיסק ומחזירה אותו אל הלקוח כחלק משירות השחזור ללא תשלום.

לאור המקצועיות של החברה בתחום שחזורי המידע, קיבלה החברה הסמכה בין לאומית לביצוע ולימוד שחזור מידע בישראל.החברה מעסיקה מומחי שחזור מידע בעלי ידע רב  ובעלי תעודות הסמכה בין לאומיות.