גיבוי ואבטחת מידע

//גיבוי ואבטחת מידע
גיבוי ואבטחת מידע2018-07-10T11:30:23+00:00

גיבוי והבטחת מידע

הוא תחום פעילות רחב מאוד העוסק בהגנה על מערכות מחשב מפני סיכונים המאיימים עליהן. מאגרי מידע רבים, המשמשים יחידים, חברות עיסקיות ומדינות, נמצאים על גבי מחשבים בעלי גישה לרשת האינטרנט. מאגרי מידע אלו כוללים מידע אישי, עיסקי וביטחוני. תחום אבטחת המידע, עוסק בהגנה על מאגרי מידע אלו מפני גישה בלתי מורשית, גישה העלולה לגרום נזק רב: אישי, כלכלי וביטחוני.

מאז שנולדה רשת האינטרנט, בתחילת שנות ה- 80 היא הפכה לרשת הגדולה בעולם, ואפשר לומר, גם היחידה שאינה מצנזרת את חופש הדיבור, הכתיבה, היצירה והביקורת. לטוב וכמובן שגם לרע.

פורצי המחשבים או מי שמכונים על פי רוב האקרים מנצלים זאת לפרוץ למערכות מחשוב ולשאוב מידע. חברתנו מצויה בהסכמי שיתוף פעולה עם חברות אבטחת מידע מהמובילות בעולם – הן ברמת התוכנה והן ברמת החומרה.  מערך תמיכה זה נתמך על ידי מומחי חברתנו העומדים לרשות הלקוחות במרכזי השרות.

פתרונות אבטחת מידע הינם מורכבים ודורשים ידע והבנה של טכנולוגיות ומערכות רבות.

חברות ועסקים רבים קשורים לאינטרנט ולרשתות אחרות-  לסניפי עסקים שונים, לחברות בת ולגורמים חיצוניים אחרים. ישנן רשתות הפרושות על פני הגלובוס כולו. מורכבותן של הרשתות הופכת את האבטחה ואת פתרונות אבטחת המידע למורכבים אף יותר.

אצלנו בצ'יפ מחשבים מגוון פתרונות אבטחת מידע, פיענוח הצפנות ואחסון מידע מאובטח, לפרטים נוספים 03-9421400 רב-קווי.